Máte již datovou schránku?

Ptáte se, co to vlastně je? Je podobná, jako ta emailová, ale pro obchodní, či úřední komunikaci více profesionální a zabezpečená. Můžete tímto způsobem odesílat různé dokumenty, které vyžadují obezřetnost, co nejvyšší soukromí a jistotu, že se dostanou do kompetentních rukou. Využívají je například soudy, úřady, či exekutoři. Urychlí tak veškerý proces odesílání a přijímání […]

Ptáte se, co to vlastně je? Je podobná, jako ta emailová, ale pro obchodní, či úřední komunikaci více profesionální a zabezpečená. Můžete tímto způsobem odesílat různé dokumenty, které vyžadují obezřetnost, co nejvyšší soukromí a jistotu, že se dostanou do kompetentních rukou. Využívají je například soudy, úřady, či exekutoři. Urychlí tak veškerý proces odesílání a přijímání zpráv a dokumentů, které byste jinak museli odesílat poštou. Samozřejmě v případě, že úřad, či instituce nepreferuje tento způsob odesílání, nezbývá vám, než využít klasickou poštu. Její využití už není pouze pro podnikatelské subjekty a úřady, ale i pro běžné občany.

Podložené odeslání

Když podáváte písemné vyjádření úřadu, bance, či cokoliv jiného poštou doporučeně, nikde není na podacím lístku napsáno, že je to právě tento dokument, který odesíláte. S datovou schránkou http://www.recomando.cz/datove-schranky tento problém řešit nemusíte, protože budete mít možnost kdykoliv se podívat, co, kde, kdy a komu jste odesílali. Veškerá úřední komunikaci, která nebývá příjemná, se tímto zkrátí a ušetří vám starosti.