Mějte i vy to nejlepší vybavení kanceláře

http://www.b2bpartner.cz/kancelarsky-nabytek/zasuvkove-kartoteky/?compare=35135 Kancelářská křesla , která jsou kožená, jsou vysoce vzhledově elegantní. Nabízíme je v klasickém provedení, ale i v moderním a nové designu, který skýtá spoustu vylepšených výhod! K dispozici jsou také extravagantní kousky, které se Vám budou možná také líbit! Záleží jen na Vás, pro jaký účel je výrobek určen! Mezi extravagantní kancelářská křesla […]

http://www.b2bpartner.cz/kancelarsky-nabytek/zasuvkove-kartoteky/?compare=35135 Kancelářská křesla , která jsou kožená, jsou vysoce vzhledově elegantní. Nabízíme je v klasickém provedení, ale i v moderním a nové designu, který skýtá spoustu vylepšených výhod! K dispozici jsou také extravagantní kousky, které se Vám budou možná také líbit! Záleží jen na Vás, pro jaký účel je výrobek určen!
Mezi extravagantní kancelářská křesla patří výrobek Wild, který je k dostání v kombinaci červené a černé nebo černé a šedé. Je to dokonalé manažerské vybavení do moderní pracovny za 4335 korun. Samozřejmě je skladem, takže vám ho můžeme ihned odeslat.

Praktické zboží

Kancelářská křesla Merkur jsou výborná, neboť jsou vybavena houpacím mechanismem s aretací v základní poloze, potaženy jsou PU kůží v odstínu černé a krémové barvy, plastové područky jsou v stříbrné barvě a nosnost je 120 kilogramů. Cena tohoto pěkně řešeného výrobku je 3503 korun!