Můj dům můj hrad

Spoustu let jsme s manželem šetřili. Chtěli jsme si postavit malý domek, kde bychom měli malou zahrádku a pěkný koutek pro posezení s přáteli. Nechtěli jsme kupovat nic staršího, protože jsme měli zcela jasné představy, jaký dům bychom chtěli, jaké rozmístění pokojů a jejich využití. Přáli jsme si zimní zahradu, velkou šatnu a dvě koupelny. A s takovými […]

Spoustu let jsme s manželem šetřili. Chtěli jsme si postavit malý domek, kde bychom měli malou zahrádku a pěkný koutek pro posezení s přáteli. Nechtěli jsme kupovat nic staršího, protože jsme měli zcela jasné představy, jaký dům bychom chtěli, jaké rozmístění pokojů a jejich využití. Přáli jsme si zimní zahradu, velkou šatnu a dvě koupelny. A s takovými požadavky se již starší dům hledá těžce. Chceme, abychom v domě mohli být až do své smrti, proto si ho chceme vybavit tak, aby nám v něm bylo za každých situací příjemně. Žádné prahy, schody, a také bude vybaven klimatizací, která nám bude k užitku, jak v létě, tak v zimě.

Nemíníme zbankrotovat

Každý špás něco stojí, a ani pořízení nového domu není levná záležitost. Šetřili jsme dlouho a spoustu věcí budeme dělat svépomocí. Máme šikovné příbuzné i kamarády, kteří nám rádi pomůžou. Také vybavení chceme hezké, ale stylové a nejlépe takové, které už se sebe dýchá nějaký příběh, nějakou minulost. Také technické vybavení chceme účelové, ale budeme hledat firmy, které nabízejí kvalitu za rozumnou cenu.