Rychle, šetrně, levně

I tak by se dala charakterizovat hesla firmy Wismont – čištění koberců Praha, která se také specializuje na odstraňování skvrn a nečistot z čalouněného nábytku. Ihned po příjezdu zhodnotíme a spolu s Vámi zkonzultujeme situaci. Pokud potřebujete pomoci s přestěhováním nábytku tak, aby nepřekážel, rádi Vám pomůžeme. Čištění koberců probíhá extrakčně. Horká voda je zde […]

I tak by se dala charakterizovat hesla firmy Wismont – čištění koberců Praha, která se také specializuje na odstraňování skvrn a nečistot z čalouněného nábytku. Ihned po příjezdu zhodnotíme a spolu s Vámi zkonzultujeme situaci. Pokud potřebujete pomoci s přestěhováním nábytku tak, aby nepřekážel, rádi Vám pomůžeme. Čištění koberců probíhá extrakčně. Horká voda je zde vháněna do látky a opět vysávána zpět do sběrného tanku. Námi používaná metoda je k látce mimořádně šetrná. Navíc pomáhá oživit její barvy, a to i bez použití bělidel a optických zesvětlovačů.

Zavolejte již dnes

Naše služby si můžete objednat na našem telefonním čísle, kde si dohodnete termín a čas dle vaší potřeby.
Na našich internetových stránkách najdete ceník všech služeb, které nabízíme; ceny jsou však velmi levné a pohybují se již od 9 Kč za metr čtvereční.