Ucpala se vám toaleta?

Zase vám toaleta nesplachuje? Nebo spláchne, ale nic neodteče? Nekonečná snaha zvonem toaletu prošťouchnout nefunguje. Co s tím? Kde teď hledat někoho známého, který tomu rozumí a má čas nejlépe ihned? Přece nemůžete čekat pár dní a nechodit na toaletu. V inzerátech naleznete spoustu nabídek. Jen jak zjistit, která je ta dobrá a zároveň levná. […]

Zase vám toaleta nesplachuje? Nebo spláchne, ale nic neodteče? Nekonečná snaha zvonem toaletu prošťouchnout nefunguje. Co s tím? Kde teď hledat někoho známého, který tomu rozumí a má čas nejlépe ihned? Přece nemůžete čekat pár dní a nechodit na toaletu. V inzerátech naleznete spoustu nabídek. Jen jak zjistit, která je ta dobrá a zároveň levná. Nedáte přece celé jmění za toaletu.

Levně a rychle

Pro nás není problém ani malá oprava. Do hodiny od našeho rozhovoru bude na vašem prahu stát instalatér Praha a s přátelským pozdravem bude váš problém ochotně řešit. Samozřejmostí jsou i rady o tom jak předcházet samotným problémům. To vše levně a s úsměvem. Už se nebudete muset bát o zruinování svých financí. U nás předem víte, kolik po vás za opravu budeme chtít.