Veskrze záporný vztah

Lidé mají k bankám velmi specifický a veskrze záporný vztah. I když tuší, že by se svými příjmy neměli mít problém se schválením úvěru a jeho splácením, z principu se jim do toho prostě vůbec nechce, protože banky se obecně netěší u lidí velké důvěře. Pokud zrovna potřebujete peníze ihned , můžete se obrátit přímo […]

Lidé mají k bankám velmi specifický a veskrze záporný vztah. I když tuší, že by se svými příjmy neměli mít problém se schválením úvěru a jeho splácením, z principu se jim do toho prostě vůbec nechce, protože banky se obecně netěší u lidí velké důvěře. Pokud zrovna potřebujete peníze ihned , můžete se obrátit přímo na lidi. Je to v principu úplně snadné. Určitě jste už slyšeli o projektu, kdy lidé půjčují lidem.
 

Je to transparentní

Tak přesně toto máme na mysli. V podstatě je to velmi výhodné pro obě strany, protože RPSN je velmi nízké. Stejně tak je nízký úrok, který zaplatíte nad rámec půjčky. V podstatě jen představíte svůj projekt lidem a během krátké doby se na něj lidé poskládají. Je to transparentní a není se čeho obávat.